RSS

آخرین اخبار

همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار , مدیر عامل شرکت آبفار , بخشدار , روسای ادارات استانی و شهرستانی و جمعی از اهالی منطقه فاز دوم مجتمع آبرسانی شهرستان اهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار , امام جمعه , بخشدار مرکزی , شورای اسلامی و دهیاری و جمعی از اهالی منطقه , آب شرب روستای علویق شهرستان کلیبر افتتاح شد.


علی صمدنژاد رییس هییت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی از افتتاح آب رسانی به 69 روستا در دهه مبارک فجر امسال خبر داد.


عمليات احداث مخزن ذخيره آب ده هزار متر مكعبي شهرستان اردکان آغاز شد.


رضا اردکانیان وزیر نیرو در ادامه سفر به استان کرمان در نشستی صمیمانه با مدیران شرکت های آب و فاضلاب و برق استان کرمان موضوع زلزله وتوجه به مسائل مبتلا به آن را مهم تر از کم آبی دانست


دکتر محمد احمدی جبلی مدیرعامل شرکت آبفای روستایی استان قم، در خصوص اقدامات سال جاری این شرکت گفت: ; در راستای توزیع عادلانه آب و جلوگیری از ورود هر نوع آلودگی به شبکه آبرسانی، شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز با جدیت در حال پیگیری می باشد.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان از بهره برداری پروژه آبرسانی قمرود قشلاق خبر داد.


وزیر محترم نیرو با ارسال لوح تقدیر، از مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم به جهت کمک رسانی به زلزله زدگان استانهای غربی کشور قدردانی کرد.


با حضور رئیس هسته گزینش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مراسم تودیع و معارفه رئیس هسته گزینش شرکت آبفای روستایی استان قم برگزار شد


عمليات ساخت تصفيه خانه فاضلاب اردكان به روش لجن فعال و قابليت حذف مواد مغذي ازت و فسفر ( لجن فعال A2O ) با پيشرفت فيزيكي 85 درصدي در حال اجرا مي باشد.


۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... 
ذخیره شده ها