RSS
|
مدیر منطقه برق مولوی از اجرای طرح های برق رسانی همسو با اجرای پروژه تبدیل محدوده شهرداری منطقه 12 به تهران قدیم خبر داد .
اجرای طرح های نیرورسانی و بازگشت به هویت تاریخی تهران قدیم

به گزارش پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ،

مهندس حسین مزینانی ،مدیر منطقه برق مولوی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اشاره به توسعه کالبدی و بازگشت هویت به بافت تاریخی تهران قدیم با اجرای پروژه های عمرانی  متعددی در منطقه 12 تهران اظهار داشت :این منطقه همگام با اجرای این پروژه از سال گذشته طرح های نیرو رسانی را در محورهای حوزه عملیاتی شهرداری مذکور را  با شیوه ای جدید به اجرا می رساند .
وی افزود :تسریع در صدور  مجوز های لازم به ویژه در خصوص نصب شالتر ، پایه و دیگر تجهیزات  با توجه به اجرای این طرح مستلزم  همسو سازی قوانین شهرداری و استاندارهای شرکت توزیع برق تهران بوده که در این راستا با برگزاری نشست های تخصصی با شهرداری و ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب از طریق کارشناسان این منطقه ؛   اجرای طرح های شبکه در جهت  توزیع برق مطمئن و پایدار در حال اجرا ست  .
به گفته وی واقع شدن قسمت اعظمی از این منطقه در محدوده طرح ترافیک ، وجود معابر باریک و کم عرض به دلیل  بافت جغرافیایی خاص درمناطقی مانند "امامزاده یحیی" ،"آب منگول" و "ری"   از دیگر مواردی است که  اجرای طرح های  نیرورسانی را با محدودیت  مواجه کرده است که امید است با   افزایش تعامل با سازمان های خدمات شهری به ویژه شهرداری منطقه 12  این طرح به زودی اجرایی شود .
مدیر منطقه برق مولوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به  اجرای طرح های کاهش هزینه و افزایش درآمد منطقه به عنوان یکی  از مهمترین برنامه ها  در سال جاری اظهار داشت : از آنجائیکه رشد و بالندگی صنعت برق وابستگی شدید به افزایش نقدینگی دارد لذا این منطقه نیز اولین و مهمترین برنامه خود را بر مبنای افزایش درآمد و نیز کاهش هزینه تنظیم کرده و از مهمترین برنامه های این منطقه در سال جاری ،کاهش هزینه های سرمایه ای است .
وی افزود :باتوجه به اینکه بخش بیشتر اعتبارات سرمایه ای در قالب تامین برق مشترکین جدید هزینه می شود از این رو  اصلی ترین رویکرد منطقه تامین برق  حداکثری از شبکه موجود بوده و با بحث های کارشناسی ،بررسی های تحلیلی ،جلسات مستمر ،نسبت به انجام مانورهای لازم و آزاد سازی پتانسیل شبکه اقدام و شرایط جهت تامین برق مشترکین اقدام می شود .

مهندس مزینانی  افزود : با اقتصادی شدن  طرح های بهینه سازی شبکه  و استفاده مطلوب از کابل های راکد ،ترانسهای کم بار و  فیدر های نامتعادل  نیز نسبت به کاهش  هزینه های مربوط به اجرای طرحهایpmاقدام شده است 

زمان انتشار: 1396/04/11 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها