RSS
|

فریبا مفتاح پور ،مشاور امور زنان و خانواده گفت: بانوان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در رسیدن به اهداف  برنامه ریزی شده این شرکت پیشرو و از سرمایه های ما هستند.


بانوان شرکت توزیع برق، پیشرو در رسیدن به اهداف  برنامه ریزی شده

مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده  در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب)گفت: نقش زن در جامعه  بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد از آنجا که تقریبا نیمی از جامعه را زن ها تشکیل می دهند مسائل مربوط به آنان حائز اهمیت است واین امر در شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بسیار مورد توجه است.

مفتاح پور گفت: با توجه به سیاست گذاری های این شرکت و تاکید مهندس حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و به منظور برنامه ریزی برای انجام  و رسیدن به اهداف امور بانوان در این زمینه  همایشی با عنوان تحکیم بنیان خانواده با محوریت چرایی و چگونگی ازدواج در منطقه برق بوعلی جهت کم کردن آسیب های اجتماعی کنونی ، با حضور همکاران این منطقه  و تنی چنداز همکاران منطقه برق نارمک،توسط امور بانوان شرکت توزیع برق تهران بزرگ و بسیج خواهران برگزار شد.

وی افزود؛در این همایش دکتر نرگس خداخانی به تشریح مسایل خانوادگی و ارائه راهکار برای بانوان پرداخت و  در ادامه دستورالعمل های عفاف و حجاب  برای تاکید بیشتر و لزوم اجرای آن برای همکاران تشریح شد.

مشاور امور بانوان گفت:همچنین در راستای اهمیت دادن به نقش زنان در شرکت و توجه به سلامت  آنان، به مناسبت هفته سلامت بانوان،  جلسه ای با موضوع بیماریها و راه های حفظ سلامت زنان کارمند در منطقه شمیران برگزار شد.

مفتاح پور ادامه داد: علاوه بر این فعالیت ها،دفتر امور زنان و خانواده با همکاری بسیج خواهران به برپایی نشست هایی در مناطق شرکت اقدام کرده است که به همین منظور نشستی در منطقه بوعلی با حضور همکاران آن منطقه و مناطق فارابی و نیاوران جهت آشنایی با مسائل و مشکلات بانوان تشکیل شد.

شایان ذکر است در انتهای این جلسات تمام موارد درخواستی بانوان به مدیر منطقه  جهت پیگیری ارجاع داده می شود.

در پایان این گفتگو مشاور امور زنان و خانواده با تشکر از بانوان ساعی و پرتلاش شرکت اظهار امیدواری کرد که در ادامه سال جاری روند پیش رو  جهت رسیدن به اهداف سازمانی با جدیت بیشتر ادامه یابد.زمان انتشار: 1396/08/09 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها