RSS
|
حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به عنوان "حراست تحول گرا" معرفی و تقدیر شد. 
تقدیر از مدیریت حراست توزیع نیروی برق تهران بزرگ بعنوان حراست"تحولگرا"

حمیدرضا قیصری ،مشاور مدیرعامل و مدیریت حراست و امور محرمانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در گفتگوی اختصاصی با پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ،اظهار داشت : بی شک موفقیت حراست مرهون همکاری و تعامل مدیر ارشد سازمان ، هیات مدیره ، کلیه مدیران و تمامی همکاران عزیز در شرکت می باشد و اگر تحولی هم انجام شده باشد به یقین ارکان شرکت در آن سهیم می باشند .

حمیدرضا قیصری در ادامه ضمن تقدیر از تلاشهای صادقانه همکاران در کلیه ارکان حراست اظهار داشت : بر اساس برنامه ریزی های این مدیریت تهیه و ایجاد زیر ساخت های اساسی حراست از جمله  شبکه امن و ایجاد دیتا سنتر محرمانه ، تصویب چارت سازمانی و اشرافیت کاری در ستاد راهبردی مد نظر قرار گرفته است .

وی همچنین گسترش اشرافیت نظارتی و کاری در مناطق را اهم برنامه های این حوزه عنوان کرد و افزود پس از تغییر و تحول در حوزه نمایندگان حراست ، اجرای آموزش های تخصصی بصورت مستمر اجرایی خواهد شد .

وی با اشاره به اعتماد سازی در کلیه سطوح از جمله مدیران ، کارکنان و مراجعین به عنوان اهداف اصلی و چشم انداز حراست تصریح کرد ما به حراست تصمیم ساز و پاسخگو معتقدیم و لذا با جذب تعدادی از همکاران در حوزه های تخصصی مختلف سعی کردیم حراستی را پایه گذاری کنیم که قدرت پیش بینی داشته و با تجزیه و تحلیل مسائل بتواند پایه گذار پیش گیری شود . قیصری افزود تلاش ما اینست که همواره بعنوان مشاور در کنار مدیران و کارکنان  باشیم .

حمیدرضا قیصری در خاتمه اظهار داشت : همواره سعی داشته و داریم بین تخلف و اشتباه تفاوت قائل شویم و آنچه که با حجم بالای کار منجر به تصمیمات و اقدامات اشتباه شده را صرفاً یادآوری و گوشزد کنیم و در موارد اندک و جزئی هم در خصوص تخلفات احتمالی و سوء استفاده های شخصی بصورت قاطع اقدامات قانونی را انجام می دهیم .
قیصری همچین از افتتاح سه طرح "ستاد خبری حراست ،با هدف تعامل و ارتباط با همکاران و مراجعین و همچنین راه اندازی مرکز مونیتورینگ و بایگانی مکانیزه و محرمانه شرکت به عنوان طرح های شاخص این مدیریت خبر داد و افزود : این سه طرح با حضور مدیر کل دفتر مرکزی حراست و امور محرمانه شرکت توانیر و  جمعی از مدیران حراست کل کشور و وزارت نیرو  به بهره برداری رسید . 


زمان انتشار: 1396/10/05 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها