RSS
|
اولین نشست هماهنگی صورتهای مالی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در سال 97 با حضور معاون مالی و پشتیبانی و تمامی همکاران مالی حوزه ستادی و مناطق 22 گانه برق برگزار شد .

اولین نشست هماهنگی صورتهای مالی در سال 97 در توزیع برق تهران بزرگ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ،

این نشست با هدف همفکری در راستای رفع مشکلات، هماهنگی تهیه صورتهای مالی و ایجاد  وحدت رویه در عملیات جاری امور مالی ستاد راهبردی با معاونت های محترم هماهنگی و نظارت و مناطق برق، ظهر روز دوشنبه بیستم فروردین ماه 97 با حضور آقای محمد هادی حاجی سید تقیا معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مدیر امور مالی، معاونان مالی و روسای ادارات پشیتبانی معاونت های هماهنگی و نظارت و مناطق برق و کارشناسان مالی در سالن کنفرانس ستاد راهبردی ساختمان شیراز برگزار شد .

در این نشست معاون مالی و پشتیبانی شرکت ضمن تبریک سال جدید از کلیه همکاران حاضر در نشست خواست تا با وحدت رویه، همفکری و همکاری یکدیگر در راستای اهداف استراتژیک شرکت گام برداشته و با برنامه ریزی های منسجم، شرکت را در پیشبرد اهداف خود یاری رسانند.

بر اساس این گزارش، بررسی دستورالعمل رسیدگی اداره کل مالیات بر ارزش افزوده، نرم افزار جدید ثبت اموال و دارایی های ثابت، روش تحویل کالا به پیمانکاران و نحوه ثبت عملیات مالی آن، برنامه زمانبندی تهیه صورتهای مالی توسط کارشناسان مربوطه و  ارائه گزارش خرید فصلی و رزش افزوده از موارد مورد بحث در این نشست بود . 


زمان انتشار: 1397/01/26 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها