RSS
|
طی برنامه ای با حضور فرمانده بسیج و معاون هماهنگی و نظارت جنوبشرق،ضمن دیدار از خانواده معظم شهدا و جانبازان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اهدای لوحی از آن ها تجلیل شد .
بازدید و تجلیل از خانواده معظم شهداء و جانبازان

به گزارش پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ،

، فرامرز حسین زاده ،مشاور مدیر عامل و فرمانده حوزه مقاومت بسیج و امور ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار ما گفت:بسیج وامور ایثارگران در راستای تکریم وتقدیر از خانواده های شهدا اقدام به برنامه ریزی دیدارهایی به صورت ماهانه برای ستاد ومناطق نموده است ، بر اساس این برنامه ریزی های انجام شده ، دیدارها در سطح ستاد با حضور مدیر عامل و در سطح مناطق با حضور معاونان هماهنگی ومدیران ارشد برگزار خواهد شد.

فرمانده بسیج و امور ایثارگران افزود: امنیت جامعه امروز، مدیون خون شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم می باشد که یکی از مهمترین راه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تکریم مقام شامخ شهدا و تجلیل  از خانواده های معظم ایشان  است.

بر اساس این گزارش، در همین راستا بازدید ازخانواده فرزند شهیدسلطان نژاد، باحضور مشاور مدیر عامل درامور ایثارگران، مهندس علیرضا رضایی معاون هماهنگی ونظارت جنوبشرق، مهندس سعید جهانی مدیر منطقه برق 17 شهریور ،  قائم مقام و تعدادی ازهمکاران این منطقه انجام شد.

 گفتنی است؛ شهید سلطان نژاد در سال 66 در عملیات والفجر 8 در منطقه عملیاتی فاو جانباز شیمیایی  و در سال 1377 به درجه رفیع شهادت نائل شد.


زمان انتشار: 1397/02/08 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها