RSS
|
مهندس علیرضا رضاپور مدیرعامل شرکت آبران صنعت پارسیان اعلام کرد پروژه تامین به همراه نصب لوازم انشعاب آب توسط این مجموعه در کشور اجرا شده است.
//:لوازم انشعاب آب به همراه نصب و گارانتی 5 ساله محصولات توسط شرکت آبران صنعت پارسیان

ایشان در توضیح این مطلب فرمودنداز آنجا كه در كشورهاي در حال توسعه، كارفرما يا متولي اصلي اكثر پروژه ها دولت است، بعضي كارفرمايان در تامين به موقع بودجه پروژ ه ها با مشكلاتي مواجه هستند.کاهش نقدينگي و عدم تامين به موقع تعهدات مالي كارفرمايان، پيمانكاران را با بحران اختلال در درآمدهاي پيش بيني شده مواجه مي گرداند. اين امر در نهايت موجب تاخیر و توفق پروژه های اجرایی گردیده و طبعا در این شرایط عدم رضایت تمام افراد و نهاد های درگیر در این موضوع را در شاهد خواهیم بود.

این مسئله در حوزه صنعت آب و فاضلاب و شرکت های آبفا بسیار شایان توجه می باشد.در این امر شرکتهای آبفا با واگذار کردن پروژ ه های خود به بخش خصوصی در مدیریت صحیح هزینه های خود می کوشند . اخیرا اجرای طرح تامین لوازم انشعاب آب بصورت برون سپاری در این شرکتها مزایای بسیاری از جمله:تامین کیفیت مناسب لوازم ، کاهش مشکلات ناشی از اتفاقات ، کاهش هزینه ها از جمله  انبار داری ، حذف واسطه ها و تحویل مستقیم لوازم به مشترک ، سرعت بالا در نصب انشعاب مشترک ، نظارت گسترده  شرکت آبفا و...  را داشته که  بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

شرکت آبران صنعت پارسیان با توجه به تجربه خود در حوزه های مهندسی ،تحقیق و توسعه  و بازاریابی  سعی در برطرف نمودن مشکلات در این صنعت  بدلیل تعدد پروژه هاي نصب انشعاب آب در  کشور  نموده است. این شرکت با حذف واسطه ها و تحویل مستقیم لوازم به مشترک و بر عهده گرفتن  نصب لوازم و مسئولیت کمی و کیفی لوزام و مشکلات احتمالی آن در آینده توانسته است بسیار موفق در این طرح عمل نماید.

 با توجه به اجرای این پروژه در برخی از مناطق کشوراین شرکت به بررسی ابعاد مختلف طرح  و  جمع آوري اطلاعات، ارزیابی  روشهای اجرای پروژه ها بر اساس شاخصهاي كيفي و كمي و در نتیجه انتخاب راهكار مناسب پرداخته است .

 از جمله دستاوردهاي برون سپاری تامین و نصب لوازم انشعاب آب  ارائه خدمات با كيفيت به مشتري، كاهش هزينه ها، سرعت بخشيدن به امور ، بیمه و گارانتی محصولات به مدت 5 سال بوده که در واقع واحد امداد شرکت های آبفا نیز تحت پوشش قرار خواهد گرفت.

مهندس رضاپور ضمن بیان این نکته که این طرح بدلیل خدمات ویژه آن از سوی وزارت نیرو مورد تقدیر قرار گرفت اعلام کرد هم اکنون این پروژه در برخی از استانهای کشور در حال اجرا می باشد.

زمان انتشار: 1393/12/01 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها