RSS
|
با حکم مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر ، مهندس قاسم شهابی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران منصوب شد .
//:مهندس قاسم شهابی به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران منصوب شد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) ،
مهندس منوچهر جعفری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران پس از 8 سال و سه ماه جای خود را به مهندس قاسم شهابی داد که پیشتر مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گلستان بود .
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در آئین و تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت : صنعت برق کشور با کمبود منابع مواجه است و نیازمند حمایت مالی است .
غلامرضا خوش خلق با بیان اینکه امسال بهای برق افزایش نمی یابد افزود: بیش از 31 میلیون مشترک برق از خدمات شرکت توانیر بهره مند می شوند .
وی خاطرنشان کرد : متوسط نرخ بهای برق 50 تا 60 تومان است و بعد از سال 89 که با هدفمندی یارانه ها افزایش بهای برق صورت گرفت ، همه دریافتی به سمت هدفمندی سوق داده شده است .
معاون هماهنگی شرکت توانیر اظهار داشت :در بخش خانگی 20 میلیون مشترک برق از توانیر خدمات می گیرند و به طور متوسط هر خانواده در ماه حدود 10 هزار تومان پول برق مصرفی پرداخت می کند.
خوش خلق ادامه داد : منابع صنعت برق از طریق فروش انرژی تامین می شود و از سال 83 تا 89 تغییری در نرخ بهای برق نداشتیم .
وی با بیان اینکه صنعت برق متعلق به مردم است و خدمات‌رسانی در این بخش باید به درستی صورت گیرد، بیان کرد: در ورودی و خروجی معادلات اقتصادی صنعت برق با کمبود مواجه هستیم که باعث عقب‌ماندگی ما در این بخش شده است.
معاون هماهنگی توزیع برق توانیر اظهار کرد: با توجه به خشکسالی‌های اخیر امسال در کشور حدود پنج درصد انرژی برق از طریق نیروی برق‌ آبی تأمین می‌شود که با مدیریت و همکاری مشترکان سعی می‌شود با مشکل مواجه نشویم.
وی با بیان اینکه گرمای 46 تا 48 درجه برخی مناطق کشور در روزهای اخیر باعث افزایش میزان بار در پیک ساعت مصرف شده است، خاطر نشان کرد: تاکنون با مشکل کمبود برق مواجه نبودیم.
خوش‌خلق بیان کرد: سال گذشته 49 هزار مگاوات بار برق داشتیم که امسال این رقم به بیش از 51 هزار مگاوات می‌رسد و برق کشور تأمین می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال پیک مصرف برق از ساعت 11:30 دقیقه شروع و تا ساعت 16:00 ادامه دارد، افزود: تأکید می‌شود با همکاری مردم و مدیریت در شرکت‌های توزیع برق از شبکه‌ها بهترین مصرف صورت گیرد.
معاون هماهنگی توزیع برق توانیر با بیان اینکه شرکت توزیع برق مازندران تاکنون همکاری خوبی با سایر دستگاه‌های اجرایی استان داشته است، تصریح کرد: شرکت توزیع برق مازندران از شرکت‌های الگو و سرآمد در کشور است.
خوش‌خلق در بخش پایانی سخنانش از منوچهر جعفری مدیرعامل سابق شرکت توزیع برق مازندران به‌دلیل تفکر جهادی در کار و نوآوری و متواضع بودن در برخورد با دیگران قدردانی کرد و گفت: مدیرعامل جدید باید بتواند با توجه به میزان جمعیت و مسافرخیز بودن مازندران در سایه‌ هم‌دلی و هم‌زبانی خدمات خوبی ارائه کند.

زمان انتشار: 1394/03/16 به نقل از پايگاه اطلاع رساني صنعت آب و برق(پاراب) نسخه چاپی
ذخیره شده ها